Mirka- Bratislava DNV
Vzhľadom na svoje pracovné vyťaženie, som dlho rozmýšľala nad možnosťou využiť službu upratovania bytu. Vyhovujeme mi, že na základe vybudovanej dôvery a individuálnom prístupe mám každý týždeň uprataný byt bez toho, aby som bola nejakým spôsobom obmedzovaná. Dnes toto rozhodnutie neľutujem.

Sylvia- Bratislava
Upratovacie služby firmy využívam raz týždenne. S uprataním bytu som veľmi
spokojná,je precízne a podla mojich predstav. Som veľmi spokojná s diskrétnosťou a flexibilitou. Ďakujem Sylvia Mitická

Ivana- Bratislava
Mám tri deti, pri ktorých domáce práce nestíham. Cez odporúčania som firmu oslovila a som veľmi spokojná so slečnou ktorá ku mne chodí, je spoľahlivá a diskrétna. Upratané mám dva krát týždenne a vždy precízne. Ďakujem Ivana

Janka- Bratislava
S pracou Majky som veľmi spokojná, je pre ňu typická precíznosť a zmysel pre detaily. Dochvíľnosť a flexibilita sú jej prednosťou. Výborná komunikácia a profesionalita len umocňujú moju spokojnosť s jej skvele vykonanou prácou. Plaskonova J.

Ivona- Bratislava
Pred nasťahovanim som si vybrala upratovaciu službu MirMa. Pri stretnutí bol prvy dojem výborný a to isté sa naplnilo aj po odvedení ich práce. Nemusíte ani kontrolovať, všetko, čo je dohodnuté, je splnené. Bola som milo prekvapená a spokojná s Vašou prácou a rozmýšlam o využití Vašich služieb pravidelne. Nech sa Vám darí a prajem vela ďalších spokojných zákazníkov. Ivona Bratislava.

Andrea- Bratislava

So službami firmy MirMa som veľmi spokojná. Kontakt na ňu som našla na internete a od zavolania na uvedené kontaktne číslo až po upratanie môjho bytu po maľovaní prebiehalo všetko veľmi hladko a profesionálne.
Kontaktná osoba, pani Šafariková, je veľmi flexibilná a ochotná. Oceňujem prehliadku priestorov bytu pred začatím samotného upratovania – firma MirMa a rovnako aj ja ako klient, mame možnosť podrobne prediskutovať o aké upratovacie prace pôjde. Na základe obhliadky je stanovená cenová ponuka s podrobným rozpisom všetkých upratovacích úkonov a predpokladaný čas, za ktorý sa zrealizujú. Po odsúhlasení ponuky sa dohodne termín upratovania. Osobne veľmi oceňujem, že spolu s upratovaním, firma MirMa zabezpečila aj malé presuny kusov nábytku v rámci bytu.
Firma MirMa je pripravená zabezpečiť širokú skalu upratovacích prac – od malých, čistiacich, až po väčšie upratovanie hrubej špiny po maľovaní alebo prerábke.
Služby firmy MirMa môžem len odporučiť 🙂

Natália- Bratislava

Kontakt na firmu MirMA som našla na internete a od prvej chvíle ma príjemne prekvapil profesionálny prístup a ochota p. Šafárikovej. Bola ochotná prísť na obhliadku v piatok podvečer a hneď mi ponúkla prvý voľný termín. Podľa dohody mi poslala presný rozpis prác s kalkuláciou počas víkendu, Išlo o veľké vianočné upratovanie s umývaním okien, ktoré bolo vykonané profesionálne a precízne. Rada ich služby vzužijem opäť.
Ing. Natália Moran

Tomáš- Bratislava

Firmu MirMA som našiel na internete nakoľko som potreboval upratať a vyumývať byt po prerábke. Kontakt so mnou nadviazala  pani Šafariková. Navrhla mi viacero termínov na obhliadku a čas som si vybral podľa vlastných potrieb. Flexibilita mi veľmi vyhovovala. Obhliadka bola veľmi korektná, profesionálna a prístup bol veľmi ľudský. Po obhliadke prišla cenová ponuka a termíny kedy by sa upratanie mohlo zrealizovať. So samotným uprataním, vyumývaním obkladov, dlažieb, dvier, parapetov, parkiet, balkóna, sprchového kúta, WC, som bol veľmi spokojný. Okná boli priezračné ako som ešte nikdy nevidel. Celkovo som bol s profesionalitou, prístupom, cenou a výsledkom veľmi spokojný a určite ešte využijem služby MirMA – upratovanie bytov.

Nemenovaný

Dobrý deň pani Šafariková,
ako sme spolu telefonicky už hovorili, som s uprataním spokojný. Napriek tomu, že som mal na Vás odporúčanie ako na spoľahlivosť tak aj na výkon samotného upratovania, neveril som, že to niekto urobí  na prvý krát tak, aby som k tomu nemal žiadne podstatne výhrady. Preto som v minulosti takýmto spôsobom upratovanie v tomto ani predchádzajúcom byte neriešil. Musím konštatovať, že ste ma milo prekvapili.

Nemenovaný

Dobrý deň, ďakujeme pekne, rado sa stalo 🙂 sme s vašimi službami spokojní…

Tomáš –Bratislava

Opäť ste ma milo prekvapili. S upratovaním sme veľmi spokojný a plánujeme vaše služby využívať aj najďalej.