Ak nemáte čas na žehlenie, alebo Vás nebaví pri žehlení stáť, my Vám s tým pomôžeme. Nebude Vás to veľa stáť a nebudete mať narušené svoje súkromie.

 

Okrem pravidelného upratovania poskytujeme službu žehlenie. Pre bielizeň si prídeme až k dverám Vášho bytu/domu a vyžehlenú prinesieme späť.

Aby nedošlo k zbytočným nedorozumeniam, pri preberaní objednávky s Vami dôkladne prejdeme počet a druh oblečenia.

Žehlenie prebieha výlučne parným generátorom,  pre textílie je šetrnejší, nepoškodzuje ich a je vhodný aj pre jemné textílie.

Klient si textílie nachystá do vlastných tašiek (všetky tašky sú vrátené), alebo Vám poskytneme kôš, ktorý naplníte. Bežná bielizeň a rovné domáce textílie  dodávame poskladané v taškách, ktoré dodal klient. Biznis a spoločenské oblečenie klient odovzdáva s vlastnými vešiakmi a v obaloch.

Cenník žehlenia:

45L kôš s ľubovoľným počtom a druhom bežnej bielizne (okrem výnimiek) – 20€
Pánske/dámske nohavice, tričká, tielka, mikiny, svetre, pulóvre, tepláky, pyžamo,                    župan, detské oblečenie, uteráky, osušky, utierky, obrusy, plienky, posteľné návliečky

Výnimky

Biznis a spoločenské oblečenie

Pánska košeľa, dámska košeľa, blúzka, sukňa, nohavice – 1,25€ / ks
Pánsky oblek dámsky kostým, Jednoduché šaty – 3€

 

Zvoz textílie vykonávame v pracovných dňoch medzi 9:00 – 17:00. Objednávka a presný čas zvozu sa upresní telefonicky alebo e-mailom.

V súčasnosti žehlíme v Bratislave, Záhorská Bystrica a Stupava.

 

Ak Vás naša služba oslovila, odošlite nám formulár/napíšte mail alebo zavolajte.